niedziela, 4 września 2016

Patrzeć na siebie, jak na nikogo

Witajcie Kochani w pierwszą wrześniową niedzielę.
Tego roku :)
Przybywam z małą mandalą ( 21cm x 29,5cm ) na bazie tektury.
Z zielonymi papuzimi piórkami zebranymi w Richmond Park - u w Londynie.
...oraz z cyckowym metalowym guziolkiem w środku.

Kiedy zaczynasz patrzeć na siebie jak na nikogo, kiedy zdajesz sobie sprawę, że Twoje myśli nie mają znaczenia, rzeczy, które dzieją się w Twoim życiu nie mają znaczenia, bo to się zawsze rozwiązuje, dla Ciebie żyjącego w świecie, który cię kocha. . Mieszkasz w uniwersum czystej radości.
Nie mogę się doczekać, kiedy przestaniesz identyfikować się z rzeczami. Kiedy w Tobie nie ma obawy, co powinno się jeść, co powinnaś nosić, gdzie powinieneś iść wtedy dzieje się coś dziwnego.
Pojawia się Moc, która wie jak to zrobić. To rośnie mango z drzewa mango, papaja, jabłka, gruszki, rośnie pszenica. Moc, którą daje ci słoneczko. Wystarczająco tyle słońca, aby utrzymać i podtrzymać ten cały wszechświat, aby być w życiu tutaj. Kiedy się poddasz, ta moc będzie dbać o Ciebie. To jest coś, co każdy z Was musi zrozumieć.
Jest moc, która nas kocha. Możesz zawołać tego Boga, boską inteligencję, sprawiającą, że nie różnicujesz się w naukach o niej, jak to nazywacie, ale to jest moc, która cię kocha i będzie się tobą opiekować i będzie oświecać oświecić i cieszyć.
Ale Twoja pracą jest poddanie się i to całkowicie, absolutnie. Puść Twoje ambicje, puść staranie się bycia kimś, puść wszystkie ziemskie rzeczy o których mówisz.
To zdarzy się tylko wtedy, kiedy ta moc zna drogę i przyjdzie Ci z pomocą i podniesie cię w strumieniu błogosławieństwa, tak że nie będziesz wiedział co cię uderzyło. Będziesz uszczęśliwiony.Robert Adams - listopad 25, 1992

Ooo, deszcz właśnie pada... Ale fajowo! Dawno nie padało. Kocham słoneczko, ale deszczu też potrzeba :) Tak jak mnie potrzeba troszkę takiej deszczowej atmosfery... spędzonej domowych pieleszach... 
Uściski ślę :**

2 komentarze: