środa, 25 stycznia 2017

Koniec porównywań

Witajcie Wszyscy Wirtualni Wędrowcy :)
...którzy to do mnie trafiliście :)
Dzień dobry :)
Cóż takiego poczyniłam?
Ano zawieszkę z gwoździami...
Trudną do sfotografowania, niestety.
Mocno różowo.
Jakoś tak chyba wyszło nawet mocno za różowo.

Często to wszystko, co wydaje się nam "nie w porządku" w nas samych, jest tyko wyrazem naszej indywidualności. To jest właśnie nasza wyjątkowość i to, co nas wyróżnia. Natura nigdy się nie powtarza. Od czasu powstania życia na naszej planecie nie pojawiły się dwa jednakowe płatki śniegu ani dwie takie same krople deszczu. Jedna stokrotka różni się od drugiej. Nasze linie papilarne są różne i my jesteśmy różni. Mamy być różni. Z chwilą gdy to zrozumiemy, skończy się porównywanie i współzawodnictwo. Próba bycia takim samym jak inni wypala naszą duszę. Przybyliśmy na tę planetę, by wyrazić, kim jesteśmy.


Louise L. Hay

Miłych cieplutkich chwil życzę :**
Oraz milutko pozdrawiam!

3 komentarze:

 1. Może i za różowo ale na te szare dni idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowicie misterne są Twoje mandale. Ja to profanka jestem, więc nic sensownego nie napiszę, ale zaglądam sobie bo ładne :)
  I czasem zatrzymam się nad jakimś cytatem u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach dziękuję :) Jam też profanka. Nie dokładam jakieś ideologii czy znaczenia do mandali. Noo czasem próbuję szukać znaczenia ale cokolwiek znajduję to bardzo subiektywne jest. Tak zwyczajnie jakoś podążam za instynktem i tworzę te koła, tak jak Ciebie ciągnie do wełny, z której cuda tworzysz :)

   Usuń