niedziela, 5 marca 2017

Gdy jesteśmy spokojni

Dziewiąty tydzień upłynął szybciutko.
Niedziela jest, więc czas pokazać zdjęcia z całego tygodnia, robione kolejno dzień po dniu w ramach mojego Projektu 365 dni.
Ten tydzień zamyka luty i otwiera marzec.
No to jedziemy!58#365 Poniedziałek. Kolejna herbatka pożegnalna / Telefon59#365 Wtorek. Romantyczne spojrzenie w okno :) / Telefon60#365 Środa. Chiński znak na szczęście podświetlony słonecznym światłem :) /Aparat61#365 Czwartek. Z cyklu - uliczki i zaułki mojego miasta. / Telefon62#365 Piątek. Nowy nabytek książkowy / Aparat63#365 Sobota. Zdjęcie z serii zagadka "a cóż to jest?!" :) / Telefon64#365 Niedziela. Zapowiedź kolejne mandali :) / Telefon


Musimy się nauczyć tylko patrzeć, tylko słuchać, bez oczekiwania i oceniania. Tylko być, czuć i nasłuchiwać - zrozumieć, że nie musimy niczego robić, że rzeczy wydarzają się, gdy jesteśmy spokojni, że pomysły przychodzą, gdy jesteśmy puści. Tylko wtedy może nam przecież coś "wpaść do głowy.

Willigis Jager
Ostatnia fotka miała być ze spaceru, do którego w końcu nie doszło :) Musiałam więc wymyślić coś innego. A mandala zawsze jest fotogeniczna :))
Pozdrawiam Kochani :** 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz