piątek, 11 listopada 2011

Bolące miejsce i niezwykła zakładka

Więc ( nie zaczyna się zdania od więc : D ) prezentuję  wpis do wierszożurnala. Wpis nr 10. Same niebiesssskości:)


Teraz kolej na niespodziankę, jaka stała się moim udziałem. Jestem otóż w posiadaniu tej niezwykłej zakładki autorstwa Moniki . Zakładki wykonanej z niezwykłą precyzją. Precyzją mikrochirurga.
Napisałam u niej w komentarzu, zaczepnie trochę - co zrobić,żeby takie cudo mieć??? Jestem od początku entuzjastką Monikowej twórczości i tak mi się zamarzyło...
A Monika w swej wielkoduszności napisała do mnie, że chętnie mi podaruje tą zakładkę!!!I tak zakładka znalazła u mnie nowy dom... I jeszcze dostałam dodatkowo taką piękną, poduszeczkową zawieszkę, którą pewnie przyczepię do kluczy:)

Zdjęcia są marnej jakości, bo przegapiłam dzienne światło, nie mówiąc już o tym, że nie sfotografowałam pięknego opakowania....Dziękuję Moniko!!!

10 komentarzy:

 1. Też zapamiętałam, że zdania nie zaczyna się od więc... Piękny wiersz, zawsze piszesz coś mądrego. Mandala w niebieskim wygląda cudnie a zakładka bardzo ładna jest i zaraz pójdę zobaczyć kto to takie zdolości ma :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A więc jestem pod ogromnym wrażeniem wpisu, wspaniałe słowa, piękna grafika. Zakładki Moniki podziwiam, zazdroszczę:-)
  Mam już zeszyt z projektu, Twoja kartka jest cudowna:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. sorki, ale kliknęłam na link do monikowych zakładek i zapomniałam o bożym świecie...cudeńka robi! Zazdroszczę Ci tej zakłdki jak nie wiem co!!!

  A Twój żurnalowy wpis jak zwykle powala... czy ty przypadkiem nie jestes jednak bardziej poetką??????

  fajna ta koniczynkowa mandala, nie? Magda myślała, że to Twoje dzieło!

  OdpowiedzUsuń
 4. Boska zakładka, strasznie ci zazdroszczę, a Twój wierszożurnal jak zwykle zachwycający

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się ten wiersz, pewnie wiele osób ma takie bolące miejsce, o którym dobrze by było zapomnieć,ja też. Twoje wpisy skłaniają do refleksji, dzięki za to.

  OdpowiedzUsuń
 6. O tak, bolące miejsce... :<

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam po wyróżnienie :)
  http://joannakrog.blogspot.com/2011/11/nad-morzem-i-wyroznienie.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak zwykle przepiękny i niezwykły wpis! PS. Cieszę się, że przesyłka się spodobała:)

  OdpowiedzUsuń
 9. uwielbiam chłonąć Twoje wpisy! są cudowne!!!
  ostatnio byłam u Moni i miałam nadzieję, że będę mogła poobmacywać to cudeńko, a ono już u Ciebie :) piękny komplecik!!!

  OdpowiedzUsuń