czwartek, 25 sierpnia 2011

Ulubiony papier

Najwyższy czas na jakieś nowe wyzwanie. Za długo łazienka zaprzątała mi głowę. Jeszcze nie koniec, nie, ale już bardzo blisko. Wczoraj odbyłam pierwszą kąpiel we własnej wannie! Było suuuper!!!

Wyzwanie jest na UHK Gallery- inspiracje, gdzie trzeba użyć swojego ulubionego papieru. No i okazało się, że jestem... n i s z c z y c i e l k ą  książek...........
Mój ulubiony papier to stara książka, niestety. Ale zapewniam , że bestselerów i dzieł literatury nie tnę.
Jeśli zaś chodzi o scrapowy papier to podpadnę pod lizusostwo, bo moje ulubione papiery scrapowe to Wenecja i Green Ekspectations ( konkretnie ten zielony).

A teraz kartka, jeszcze świeżutka, niewyschnięta :Zrobiłam dwa zdjęcia z dwóch stron parapetu, bo trochę różnie światło pada, ale chyba nie zbyt wielkiej różnicy.
 Aaaa, zapomniałabym o historii! Hm...Nie popisze się chyba specjalnie. Po prostu odkąd me oczęta ujrzały Wenecję wszystko było jasne. No i ostatnio zakupiłam w Scrapkach wykrojnik Sizzix o takim fajnym kształcie zbliżonym do kształtu moich tagów, którego tu uzyłam. Stempel nabyłam już dość dawno w Scrappo ( Plate 12- Pensive mood), ale go nie używałam wcześniej. No i to by było na tyle.

Przy okazji chciałabym podziękować za wszystkie miłe sercu komentarze! Mój blog jest jeszcze młody, więc tym bardziej jestem wdzięczna za każde słowo. Czuję wtedy właśnie ten wewnętrzny trzepot skrzydeł....9 komentarzy:

 1. ja czuję ten "trzepot" jak tylko tu zajrzę = piękna kartka ...mądra i wymowna :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna kartka Niszczycielko Książek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna kartka!!! A wanny zazdroszczę... :>

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie wcale nie dziwi, ze te papierki ulubione... ja się zdecydować nie mogę, chyba ścinki:-) Bardzo ten stempel pasuje do twoich prac, ta zaduma i spokój...

  OdpowiedzUsuń
 5. Łączy nas to wyzwanie i miłość do zielonego:PP
  Piękna kartka!!!

  OdpowiedzUsuń