środa, 13 lutego 2013

...niech się dzieje...

Na blogu scrapki-wyzwaniowo pojawiło się nowe wyzwanie#58 - stwórz własną kopię. Trzeba znaleźć inspirujące zdjęcie i zrobić swoją wersję, która będzie się kojarzyć z oryginałem.
Początkowo planowałam zrobić coś większego i zupełnie co innego, ale wpadła mi w ręce karta z zestawu kart Osho, no i jest karteczka.Taka sobie - nie jestem ukontentowana, bo się okazuje, że nawet żółty tusz by się przydał...
Użyłam więc Distressa - antique linen.


A przy okazji takie jest znaczenie tej karty:..:)


 Gałęzie tych dwu kwitnących drzew są nierozerwalnie ze sobą zrośnięte, a opadłe, piękne i kolorowe płatki mieszają się na ziemi. To tak, jakby niebo i ziemia były połączone miłością. Lecz one stoją osobno, każde osobno połączone z ziemią korzeniami. W ten sposób symbolizują istotę prawdziwych przyjaciół, dojrzałych, naturalnych. W ich związku nie ma pośpiechu, konieczności, pragnień, by przemienić partnera w coś innego. Ta karta oznacza gotowość do posiadania tej cechy przyjacielskości. W okresie przejściowym możesz zauważyć, że już nie interesują cię różnego rodzaju dramaty i romanse, w jakie zaangażowani są inni. To żadna strata. To narodziny wyższej, bardziej uczuciowej cechy zrodzonej z pełni doświadczenia. To narodziny prawdziwie nie uwarunkowanej miłości, wolnej od oczekiwań czy żądań.Cieplutkie uściski posyłam!!!!!!!!!!!!!

9 komentarzy:

 1. Piekna "kopia" bardzo mi sie podoba Twoja kartka:)
  Pozdrawiam niebiesko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi sie bardzo podoba. Piekna jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. cudownie, piękna metafora

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękna praca! bardzo relaksujący obraz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała karta i wspaniały przekaz. Oby jak najwięcej osób dążyło do takiej właśnie miłości...

  Praca na wyzwanie - fantastyczna po prostu!

  OdpowiedzUsuń
 6. genialnie ją skopiowałaś :)

  OdpowiedzUsuń