sobota, 13 października 2018

Iść własną, niezależną drogą...

W moim mieście miało dzisiaj miejsce pewne wydarzenie, zorganizowane przez bramowiczów, czyli członków stowarzyszenia "BRAMA".
Happening "#WOLNASZTUKA".
Byłam tam i ja :)
Z próbką swojej twórczości.
Na zdjęciach nie ujęłam prac wszystkich uczestników.
Nie wszystkie zdjęcia były udane.
Wrzucam więc to, co w miarę wyszło.

Prace Artura Gąsiora


Jadzia Kruża i jej praceFotka w otoczeniu prac Małgosi Kuligowskiej Lorek
Ania Wojciechowska przy pracy :)Z Żanetą Śniadek


Z Edytą Olejarz

Słowo „idiota” jest piękne. Idiota to ktoś, kto żyje w niezależny sposób, robi swoje i nie obchodzi go to, co powie o nim świat. Idiotą jest ten, kto nie naśladuje. I nie ma to nic wspólnego z głupotą. Jeśli spróbujesz iść przez życie własną, niezależną drogą, wtedy będziesz nazywany idiotą. Tłum nie będzie cię szanował, gdyż tłum nie szanuje autentycznych ludzi. Tłum szanuje maski i fałszywe osobowości. Jeśli naprawdę chcesz być mądry, bądź idiotą.”
Osho

Nooo, nie wiem czy jestem idiotą...hihiihihi... Żyję w miarę niezależnie, ale też nie skupiam się na tym, co myślą o mnie inni. Niech sobie myślą, co chcą! Jakie to ma znaczenie?...Nie ma co wierzyć w myśli. Są jak chmurki na niebie. Wciąż przemijają. A my jesteśmy niebem :)
Wszystkiego cudownego życzę Kochani :**

2 komentarze:

 1. Piękna impreza w pięknych okolicznościach przyrody :))). Twoje mandale fantastycznie się prezentują - na takim szerszym planie doskonale widać ich rozmiary i wspaniałą grę kolorów. A monotypiami jestem wręcz oczarowana!
  PS. czaderska suknia!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Małgosiu! Kiedyś malowałam w mniejszych wymiarach, a teraz fakt - przeniosłam się na większe płótna :) Monotypii na pewno będzie więcej.
   A sukienka swoje przeczekała w szafie, żebym ją wreszcie założyła...

   Usuń