środa, 27 listopada 2013

Mandala na poważnie

Są to kompletnie nie moje kolory, ale jak zobaczyłam je w wyzwaniu na Art - Piaskownicy - Kolory według Ivy, postanowiłam je wypróbować. Dla mnie to prawdziwe wyzwanie;)))
Fajnie mi się malowało, ale na pewno następna moja mandala, czy cokolwiek innego będzie eksplozją kolorów:))Ściskam ciepło!!! :**

8 komentarzy:

 1. PIĘKNA!!! Moje kolory:) I taka romantyczno-przyrodnicza. Super:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna mandala!!! Ma w sobie....dostojność, pewnie poprzez kolory, ogólnie bardzo mi się podoba, bo napawa wyciszeniem, spokojem...takim uziemieniem, ugruntowaniem...ona mówi do mnie tymi odczuciami:) ..i nie chowaj jej na dno szuflady!!! Bo ma Moc!
  Podziwiam!
  Różnego rodzaju Twoje dzieła są, niby wszystkie "okrągłe" (no, prawie wszystkie;) a jednak każde z nich ma inny charakter, inny wymiar, inne części osobowości rozbudza/pobudza...Jestem pełna podziwu Twojej systematyczności:) ..ja aktualnie pracuję nad tym, pracuję nad skonkretyzowaniem tego jednego toru, bo jak na razie poruszam się wieloma jednocześnie..;) widać jest to wykonalne;) ale chciałabym się juz dowiedzieć, która droga jest TA dla mnie...:)
  Serdeczności posyłam:)
  Kamila

  OdpowiedzUsuń
 3. mi się bardzo podoba mandala w takiej stonowanej wersji :D piękne te kolory ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna,widzę to po raz pierwszy,jest bardzo inspirujące:)

  OdpowiedzUsuń
 5. a ja akurat takie kolory bardzo lubię, stąd i podoba mi się mocno :)
  pozdrawiam,
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 6. moje kolory,cudna jest i jeszcze do tego te maleńkie drzewka (ja to tak widzę :) ), lubię drzewa. Ciepła spokojna, śliczna, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. wspaniała ... zachwycająca i "inna" a to lubię ... dziękuję za udział w wyzwaniu AP :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niesamowicie urokliwa - super!

  OdpowiedzUsuń