czwartek, 12 stycznia 2012

Mój Anioł Stróż

To już kolejne artjournalowe wyzwanie na SP z tematem : On. I niekoniecznie musi to być facet. Raczej wszystko, co jest gramatycznie rodzaju męskiego.
No a ja ostatnio czytałam bardzo wciągającą książkę: "Anioły w moim życiu" Lorny Bryne, która to opisuje swoje życie w stałym otoczeniu Aniołów. Pisze prosto, bez zbędnej filozofii. Łatwo się czyta:) I związku z tym temat wyzwania nasunął mi się sam.
On. Mój Anioł. Co mogę zrobić, bu usłyszeć Twój szept???


I jeszcze ujęcia wieczorne:Zrobiłam też wpis do wierszożurnala. Postanowiłam za bardzo nie ozdabiać tych kartek. W końcu to są kartki wszystkich tych osób, które brały udział w Projekcie Zeszyt. Co najwyżej jakiś zawjasek, czy kawałek taśmy. A i teksty są bardziej czytelne.Paaaaaa pa! Ściskam Was serdecznie!!!!

7 komentarzy:

 1. Anielski wpis ma pięne kolory i kompozycję! Kolejna strona wierszżurnala powstała na stronie ode mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Możesz być zagadką, byleś nadal Tworzyła takie piękne rzeczy... choc oczywiscie życzę z całego serca, abyś znalazła swoje rozwiązanie, (albo, żeby ktoś je znalazł...) a Anioł niech nad wszytkim czuwa♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejne cudowne wpisy! Ten z aniołem ma przepiękne kolory:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, jesteś zagadką:) dla mnie na pewno:-)
  Twoje słowa, mandale, wierszożurnale a przede wszystkim ciepło, mądrość i piękno Twoich prac zdumiewa, zachwyca i oddaje dobra energię.
  Niezmiennie podziwiam i zastanawiam się: nie jesteś przecież 100letnią staruszką z doświadczeniem życiowym więc skąd>>>>...?
  masz po prostu talent- nieziemski, dany od Najwyższego.
  Niech wszystkie Anioły Całego Świata Cię chronią, przecież tworząc tak cudne rzeczy musisz słyszeć choć cichutkie słowo jednego z NICH?
  pozdrawiam i życzę Dobrej Nocy>
  dorcia

  OdpowiedzUsuń
 5. byłam od poniedziałku odcięta od netu, nadrabiam właśnie zaległości blogowe i oczywiście u ciebie kilka rewelacyjnych postów z pracami - przepięknymi!!! (nie wiem czy to jest słowo, które oddaje w pełni ich istotę i mój nimi zachwyt, ale nie mogę akurat znaleźć bardziej odpowiedniego)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do zabawy: http://kardamonowa.blox.pl/2012/01/Perfect-Women.html

  OdpowiedzUsuń