niedziela, 25 października 2015

Całe otoczenie faluje...

Halo halo! Dzień doberek :)))
Z jeszcze jedną mandalą przybywam...
Na słodko :) Pieszczotliwie ;)

40cm x 40cm

Materia nie jest czymś stałym. Atomy nie są stałe, drgają w pewnej częstotliwości. Właściwie są to wibracje energii. Te wibracje tworzą cały wszechświat. Począwszy od świata materialnego po plany wyższe. Wszystko jest swego rodzaju zbiorem wibracji energii. Cały wszechświat tańczy w nieustannym stwarzaniu. Każda chwila jest niepowtarzalnym układem energetycznym. Jest to radosna gra energii, zabawa światła. To wszystko jest przejawem boskości. Ten proces jest totalny. Wszystko co Cię otacza, jest pewnym rodzajem wibracji. Można powiedzieć, że otaczają Cię wibracje. Płyniesz w morzu energii i sam jesteś energią. Począwszy od świata fizycznego, przez astralny, mentalny…coraz wyższe częstotliwości. Cały przejaw rzeczywistości jest energią. Całe otoczenie faluje wokoło Ciebie w nieustannym procesie tworzenia.To jest właśnie proces boskości.
Jakby tego nie nazwać, jest to ogromy ruch teraźniejszości. Ruch energii. Wszystko jest tu doskonale zorganizowane, z ogromną dokładnością. To jest Bóg.

Paweł Godlewski 
"Moment boskości " 

Nadszedł moment zwolnienia nieco na jakiś czas. Będę się znowu pojawiać z mniejszą częstotliwością. Już nie tak codziennie. Raczej raz na kilka dni. Tak mniej więcej.  Właściwie sama nie wiem dokładnie, jak to będzie. Ale zaglądajcie dalej. Nie znikam. Tylko zwalniam :)

Dużo miłych pięknych olśnień życzę:**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz